آسمانه رویال

متخصص بازسازی خانه در مشهد

میخوام خونمو بازسازی کنم

بازسازی خانه کلنگی

قطعا یکی از ابتدایی‌ترین سوالاتی که در رابطه با موضوع بازسازی ملک فرسوده به ذهن مخاطب می‌رسد این است که اصلا چرا باید بازسازی کنیم؟ یا به عبارتی چرایی بازسازی خانه کلنگی خود را دریابیم. به عبارتی دیگر اولین گامی که در دپارتمان مهندسی آسمانه رویال برای شما انجام می‌شود نیازسنجی اولیه و بررسی راهکارهای رسیدن به پاسخ این سوال است. عمده‌ترین مواردی که صاحبان املاک قدیمی را وادار به بازسازی ملکشان می‌نماید به شرح زیر است. 

انتخاب بهترین شرکت بازسازی خانه در مشهد

ادعای اینکه ما بهترین شرکت بازسازی خانه در مشهد هستیم ، کمی تند است و شاید زننده هم باشد. اساسا از دیدگاه ما ادعا همیشه کذب است و به عبارتی مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید . لذا در اینجا ما تنها میتوانیم به این افتخار کنیم که در دپارتمان مهندسی آسمانه رویال ، مجموعه ای بینظیر از نوابغ مهندسی عمران و معماری را در اختیار داریم که به کمک این تیم ورک مهندسی فوق العاده ، میتوانیم خانه قدیمی شما را به بهترین شکل ممکن به روز و مدرن کنیم .این را مد نظر داشته باشید که بازسازی ملک فرسوده یک کار بسیار بسیار حساس و مهم است ،بنابراین علم و دانش و تجربه ی خاص خود را میطلبد . با چشمان باز انتخاب کنید چرا که بسیاری از افراد هستند که گاها اصلا نه سواد کافی برای انجام این کار را دارند و نه دید طراحی کافی برای زیبا شدن فضای شما را دارند و نه بازار پر از رنگ و لعاب متریال های ساختمانی را میشناسند و صرفا برای فرار از بیکاری دست به انجام این مقوله حساس میزنند . 

اما سوال پیش میاد! چرا برای بازسازی خانه در مشهد از گروه مهندسی آسمانه رویال کمک بگیرم ؟ 

مراحل اجرای بازسازی خانه

مراحل اجرایی عملیات بازسازی را به دو بخش تقسیم میکنیم . بخش اول استفاده از خدمات رایگان ، شمال بازدیدمیدانی ، مشاوره رایگان طراحی و برآورد اولیه ی مصالح قبل از طراحی اختصاصی برای فضای شماست . که البته این تخمین قیمت با توجه به مشخص نبودن طراحی و دیتیل اجرایی ، اختلاف خواهد داشت اما در تصمیم گیری شما مبنی بر اجرا یا عدم اجرای کار تاثیر گذار خواهد بود . بنابراین تلاش ما در این است که کانسپت های اولیه طراحی فضای شما را به بودجه ی شما نزدیک کنیم . 

در مرحله دوم که بعد از عقد قرارداد صورت میگیرد ، طراحی نهایی با توحه به نیازسنجی که از شما در مرحله قبل انجام شده ، شکل گرفته و براساس آن، پیش بیینی قیمت نهایی اتفاق می افتد . و بعد از تایید کارفرمای محترم ، عملیات بازسازی خانه قدیمی شما ، شروع شده و مرحله به مرحله ، گزارش ها تقدیم حضور شما خواهد شد .